Kurumsal

Servis hizmeti aldığınız tüm Beyaz Eşyalar için 1 Yıl garanti tüm Beyaz Eşyalarınıza Çağrı Merkezimiz ile Destek Hizmeti tecrübeli ve donanımlı servis elemanları 10 Yıllık Sektör Tecrübesi,

Beyaz eşya servisi, Güvencesi İle Beyaz Esyalarınıza, Ankastrelerinize, Klimalarınıza Ve Kombilerinize Servis Hizmeti Vermekteyiz. Cihazlarınızda Oluşan Herhangi Bir Nedenden Dolayı İstanbul'un Her Yerinden Çağrı Merkezimizi arayabilir Yada Servis Talep Formunu Doldurarak Servisimize Ulaşabilirsiniz. Servis Noktası, Doğruluğuyla , Tüm Orjinal Ve Yedek Parçalar Ekonomik Fiyatlara Bulunmaktadır. Alanında Deneyimli Ekip Ve Profesyonel Kadrosuyla İstanbul Geneline Bakım, Onarım, Arıza, Tamir Ve Teknik Servis Hizmeti Sunmaktayız.

İstanbulun En İyi Teknik Servisi Olan Uzman beyaz eşya servisi; Buzdolabı, Dondurucular, Çamaşır Makinaları, Bulaşık Makinaları, Ocaklar, Buharlı Pişiriciler, Fırınlar, Aspiratörler, Davlumbazlar, Ankastre Ocak Ve Fırınlar, Ankastre Buharlı Pişiriciler Ve Aspiratörler, Ankastre Bulaşık Makinası Ve Davlumbazlarınıza 7/24 Servis Vermektedir.

Neden Biz ?

Beyaz eşya servisi; firmamız 1983 yılında İstanbul’un Avrupa yakasında kurulmuştur. Sektörde güçlenerek 1992 yılında İstanbul’un Avrupa yakasındaki şubesini de siz değerli müşterilerimizin hizmetine açmıştır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Dünyadaki ulusal kuruluşların belirlemiş olduğu kalite standart ve yönergelerine %100 uyumlu çalışan ekibimiz; her türlü beyaz eşya arızasında sizlere 1 garantili hizmet sunmaktadır.

Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi ve ankastre ürün arızalarınızda kullandığımız tüm parçalar için 1 yıl değiştirme garantisi vermekteyiz. Bosch, Siemens, Aeg, Beko, Profilo, Altus, gibi beyaz eşya sektörünün lider markaları için oluşan tüm arıza taleplerinizde İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm bölgelerde firmamız 7/24 özel servis hizmeti vermektedir.