Beko Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Beko Teknik Servisi

 

Dünya çapında tercih edilmekte olan beyaz eşya markaları arasında yer alan Beko kullanıcıları için Beko Teknik servisi olarak kullandığınız cihazlarda oluşabilecek sorunlar için kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Beyaz eşyalar devamlı olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle zaman içerisinde özellikle kullanımdan dolayı cihazlarda pek çok farklı arıza söz konusu olabilir.

Cihazlarda oluşan arızaların giderilebilmesi için özellikle profesyonel yardım alınması önemlidir. Daha uzun süre kaliteli kullanım olanağı elde etmek isteyenler için servisimiz tamamen profesyonel şekilde çalışma yapmaktadır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, kombi, klima gibi farklı amaçlar için kullanılmakta olan beyaz eşyalarda oluşabilecek arızaların önlenmesi için düzenli şekilde bakım yaptırılması önemlidir.

 

Beyaz Eşya Onarım

 

Kullanılan cihazlarda oluşan arıza durumunda ekranda belirlenecek olan arıza kodu özellikle bilgi alınmasını sağlamaktadır. Değişen arıza kodları özellikle cihazlardaki problemin belirlenmesi konusunda etkilidir. Farklı modellere göre belirlenecek olan arıza kodları değişeceğinden özellikle cihazın arıza vermesi durumunda profesyonel yardım alınması gerekir.

Kullanım sırasında ortaya çıkabilecek her türlü problem cihazın arıza vermesine neden olabilir. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan kontroller özellikle cihazdaki sorunun daha kısa süre içerisinde belirlenmesini sağlamaktadır. Beyaz eşyalarda oluşabilecek problemler için Beko Teknik servisi olarak geniş hizmet alanımız ile profesyonel şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Beko Servis Ücretleri

 

Arıza oluşan cihazlarda yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan fiyat seçenekleri ile hizmet sağlamaktayız. Montaj, bakım, onarım veya yedek parça işlemleri için belirlenmiş olan en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler Beko Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirler. Yapacağınız talepler doğrultusunda açılacak olan hizmet kaydı sayesinde servisimiz belirtmiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde göndermiş olduğu ekip ile hizmet almanızı sağlamaktadır.