Bulaşık Makinesi Servisi

Arıza

Servis

Tamir

Garantili Yedek Parça

Bulaşık Makinesi Servisi


Bulaşık makineleri bizler için vazgeçilmez beyaz eşyaların başında gelmektedir. Bulaşık makinemizde oluşacak olası bir arızanın giderilmesi ise Türkiye’de ortalama bulaşık makinesi maliyetinin %20’si kadardır. Ve yine ortalama 6 yılda bir tüketiciler bulaşık makinelerini değiştirmektedir.

Bulaşık makinesi teknik servisi olarak, sektörümüz ile ilgili tüm hesaplamaları yakından takip eder müşterimize servise gittiğimizde bulaşık makinesi ile ilgili yaşadığı arızanın giderilmesi esnasında markasına göre yaşayabileceği olası arızalar hakkında da bilgi veririz.

Arızalı bulaşık makinelerinde orjinal parçalar kullanılır ve değişen parçalar 1 yıl garantilidir. Her marka bulaşık makinesi için markanın uzmanı bulaşık makinesi tamircilerini bünyemizde barındırırız. Bu sayede size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara verebilmekteyiz.

Bulaşık makineniz mi arızalandı ? Size en yakında olan bulaşık makinesi tamirci ekibimizi yönlendirmemiz için sadece 444 20 29 çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

%80-90 olasılıkla aradığınız gün içerisinde bulaşık makinesi arızanızı gidermek için servis yönlendirilecektir. Gün içinde servis yönlendirilememesi durumunda ise bir sonraki gün ilk servis sizin bulaşık makinenize müdahale etmek için yönlendirilmiş olacaktır.