Daikin, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Daikin Teknik Servisi

 

Beyaz eşya kullanımında ortaya çıkabilecek her türlü problem için Daikin Teknik servisi hizmeti sağlamaktayız. Farklı işlemler için kullanılmakta olan beyaz eşyalar da zamanla farklı problemlerin ortaya çıkması söz konusu olmaktadır. Elektronik cihazlarda özellikle donanımsal problemler ya da parçalı kaynaklı problemler ortaya çıkması durumunda özellikle kullanıcılar sorun yaşayabilirler.

Oluşan arızaların giderilebilmesi için profesyonel yardım alınması son derece önemlidir. Cihazın sorunsuz şekilde onarılabilmesi için bu alanda uzman olan kişiler tarafından duruma müdahale edilmesi gerekmektedir. Servisimiz Bu alanda kaliteli hizmet almak istediğiniz her durumda taleplerinizi karşılamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller şikayetlerinize göre cihazdaki problemin kısa süre içerisinde belirlenmesini sağlamaktadır.

 

Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

Hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartları özellikle ihtiyaç duyduğunuz her durumda en iyi hizmeti almanızı sağlamak adına dikkat edecek olan hususları belirlemektedir. Kalitemizden ödün vermeden sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız ile Daikin Teknik servisi olarak kullanmakta olduğunuz cihazlarda oluşabilecek her türlü duruma karşı profesyonel yardım almanız için çalışmaktayız.

Bakım, onarım, montaj ya da özellikle parça kaynaklı problemler yedek parça değişim işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz her durumda servisimiz ile görüşme yaparak hizmet kaydı açtırabilirsiniz. Yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda adresinize ulaşacak olan ekibimiz tarafından yapılacak kontroller sonucunda belirlenen arızaya göre duruma müdahale edilmektedir.

 

Kesintisiz Destek Hizmeti

 

7/24 kesintisiz destek hizmetimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde oluşabilecek her türlü durumda kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktayız. Servisimiz yeterli kapasitesi ile geniş hizmet alanında her müşteriyi memnun edecek şekilde hizmet vermektedir. Farklı amaçlar için kullanılmakta olan beyaz eşyalar da oluşabilecek problemlere karşı iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi iletebilirsiniz.