Demir Döküm Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Demirdöküm Teknik Servisi

 

Demirdöküm kullanıcıları için Demirdöküm Teknik servisi olarak bakım, onarım, montaj, parça değişim işlemleri gibi yapılacak olan pek çok farklı işlemde kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Cihazlarda oluşan problemlere göre belirlenecek olan onarım işlemleri kısa süre içerisinde cihazın yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır.

Kullanmakta olduğunuz her türlü beyaz eşyada zaman içerisinde ortaya çıkabilecek problemler nedeniyle yapılacak olan kontrollerin ardından ekibimiz tarafından belirlenen probleme uygun şekilde duruma müdahale edilmektedir. Uzun süre kaliteli kullanım olanağı elde etmek istediğinizde özellikle kullandığınız cihazların bakımını aksatılmadan yaptırmanız gerekir. Bakım işlemleri konusunda servisimiz son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışma yapmaktadır.

 

Kaliteli Servis Hizmeti

 

Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren kalitesinden ödün vermeden aralıksız şekilde çalışmalarını devam ettirmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti almanız için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası, klima, kombi, ankastre setler gibi kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda bakım, onarım, yedek parça değişimi ya da montaj işlemleri için profesyonel hizmet almak istediğiniz durumlarda servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeterli kapasiteyle hizmet vermekte olan servisimiz yapmış olduğunuz her talebi kısa sürede karşılamaktadır. Adresinize ulaşacak olan ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek probleme göre duruma müdahale edilmektedir. Her türlü beyaz eşyada yapılacak olan onarım işlemleri için Demirdöküm Teknik servisi olarak hizmet sunmaktayız.

 

Demirdöküm Servis Ücretleri

 

Beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü arıza için servisimiz belirlemiş olduğu en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Cihazlarda farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü arıza durumunda Demirdöküm Teknik servisi hizmeti alabilmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

.