Profilo Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Profilo Teknik Servisi

 

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan farklı beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü problemde Profilo Teknik servisi hizmeti ile talepleri karşılamaktayız. Bütün beyaz eşyalarda bakım, onarım, parça değişim işlemleri için alanında uzman olan kadro ile çalışma yapmaktayız. Cihazlarda yapılacak kontroller özellikle şikayetlerinizi göre oluşan problemin belirlenmesine sağlamaktadır.

Belirlenmiş olan her problem için uzman ekibimiz en uygun çözüm önerisi ile duruma müdahale etmektedir. Yapılan işlemlerin ardından cihaz gerekli kontrolleri sağlanarak çalışır durumda yeniden teslim edilmektedir. Parça kaynaklı oluşabilecek her türlü durumda orijinal parça ile yapılan değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşanmadan kullanım olanağı sağlamaktadır.

 

Beyaz Eşya Servisi

 

Klima, kombi, çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre setler hemen hemen her evde kullanılmakta olan beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Beyaz eşya kullanımında özellikle uzun süreli kullanım sonucunda ortaya çıkabilecek pek çok farklı arıza durumu bulunmaktadır. Arızaların oluşması halinde yapılacak olan müdahaleler özellikle sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabilir.

Geniş hizmet alanı ile çalışmalarını sürdürmekte olan servisimiz kullanıcıların ihtiyaç duydukları her durumda yapmış oldukları talepler ile en kısa süre içerisinde hizmet almasını sağlamaktadır. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren Profilo Teknik servisi olarak belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından ödün vermeden müşteri memnuniyetine sağlayabilmek için en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

 

7/24 Destek Hizmeti

 

Kesintisiz hizmet sağlamakta olan servisimiz oluşabilecek her türlü sorunda yardım almak istediğinizde bir telefon kadar uzağınızda… Profesyonel ekibimiz yapacağınız talepler sayesinde yaşanan problemin çözülebilmesi için Profilo Teknik servisi hizmetlerimiz kapsamında en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda hizmet kaydı açtırabilirler

.